Ach, co to był za trening - wspaniała zabawa dla wszystkich !

W dniu 25.06.2015 na zakończenie sezonu 2014/2015 odbył się wspólny trening z rodzicami a po nim wręczenie dyplomów i upominków. Świetnie bawili się zawodnicy, rodzice i kibice zebrani tego dnia na boisku a wiele osób które nie odważyło się wyjść na murawę zapowiedziało swój czynny udział przy następnej tego typu okazji. Na początek utworzono drużyny rodziców z dziećmi które brały udział w zabawach piłkarskich. Liczył się czas, dokładność i ilość punktów które mogła uzyskać drużyna na poszczególnych stacjach. Kolejnymi atrakcjami były mecze poszczególnych drużyn, później mecz rodzice kontra dzieci a na koniec wręczenie nagród i upominków ! Na pewno nie będziemy czekać na kolejny taki trening do końca sezonu i zorganizujemy coś dla naszych pociech i Państwa wcześniej ! Już nie możemy się doczekać wspaniałej zabawy a tymczasem dla przypomnienia prezentujemy kilka filmów oraz galerię zdjęć z tego wydarzenia.

Pozdrawiamy KS Orlik Lubicz.

Powiązana galeria: